בדיקת ספקים בסין

בדיקת ספקים בסין

מחפשים מידע על בדיקת ספקים בסין? אם עלה לכם רעיון לשפר את תהליכי הייצור או לייבא סחורה מסין, התהליך כולו מתחיל בבדיקת ספקים בסין או באיתור מפעל מתאים. 

לצערנו, ממש כמו בישראל לא כל הספקים והמפעלים נחשבים אמינים ולכן כדי לא ליפול בפח ולהשקיע אלפים אם לא עשרות אלפי שקלים לחינם, חשוב להכיר את התהליך ולבחור בחברה שזו ההתמחות שלה. 

אחד הדברים הכי חשובים בייצור באופן כללי ובתחום העסקי באופן ספציפי הוא לוחות זמנים. אי עמידה בלוחות זמנים יכול לגרום להפסד כספי גדול ולפגיעה באמינות של הצרכנים כאן בישראל. ספק טוב הוא ספק שמסוגל לעמוד בלוח הזמנים שנקבע מראש, שיודע להתמודד עם כל מצב או בעיה שצצים בתהליך הייצור או האספקה ואף עומד במאפייני ההזמנה מבחינת איכות, רמת גימור וכמויות. 

אחת הבעיות עם תהליך של איתור ובדיקת ספקים, בעיקר אם הוא נעשה דרך רשת האינטרנט הוא שאתם לא יכולים לדעת בוודאות מיהו הספק והאם הוא אמין. הפתרון לכך הוא חברה המעורה בשוק הסיני, חיה ונושמת אותו כבר שנים רבות שתדע לקשר ביניכם לבין ספק מקצועי ואמין.

בדיקת ספקים סיניים – מה חשוב לבדוק אצל ספק בסין?

ובכן, כאשר מדובר בנושא של בדיקת ספקים סיניים – הדבר החשוב ביותר הוא לוודא האם לספק יש רישיון עסק ורישיון יצוא. בלי זה, לא כדאי בכלל להיכנס לקשרים עם הספק. דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא האם לחברה הזו יש את היכולת לספק מסמכים מקוריים המעידים על בקרת איכות, מה שנקרא תקן. במקביל, ממש כמו שכאן בישראל אנחנו מחפשים המלצות על כל חברה או עסק שאנחנו עתידים לשתף איתו פעולה, גם בסין, חשוב לקבל המלצות מלקוחות קודמים. התהליך כולל גם ביקור בפס הייצור במפעל, שכן המלצות טובות ואמינות ככל שיהיו, לא מספיקות. 

בשלבים הבאים, לפני שסוגרים פעילות עסקית משותפת, חשוב שיהיה חוזה כתוב בו מוסדרים תנאי התשלום וכל הפרטים הקטנים בין שני הצדדים. כדאי לסגור מראש מה קורה במידה והבדיקה הנעשית על ידי חברה מיוחדת שמספק את התקן למוצר לא מאשרת אותו. יחד עם זאת, לפני שסוגרים פעילות, כדאי לדעת היכן תהליך הייצור מתבצע, האם המפעל בעל ניסיון ספציפי בתהליך הייצור של המוצרים להם אתה זקוק, מה רמת האיכות של המוצרים ורק אז להתחיל פעילות משותפת בין שני הצדדים.  

רוצים לקבל עוד מידע מקצועי לגבי בדיקת ספקים סיניים ומפעלים הפועלים בסין?

לחברת 26 טריידינג ניסיון רב שנים בכל מה שקשור לפעילות עסקית מוצלחת בסין. אנו מספקים מגוון של פתרונות במטרה להקל על אנשי העסקים הפועלים בישראל ולסייע להם לייעל את תהליכי הייצור והאספקה עבור העסק שלהם. יש לנו ותק מסחרי של עשרים שנה בסין ויצרנו מערכת קשרים עמוקה וטובה עם מפעלים וספקים בתחומי ייצור שונים בסין. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר, בטלפון או ברשתות החברתיות ונשמח לתת לכם מענה מלא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *