הדרך הטובה ביותר להצלחה היא לעזור לאחרים להצליח

לנוחיותכם תשובות לשאלות נפוצות:

אתם קודם צריכים לדעת היטב מה אתם רוצים לקנות, באיזה מחיר זה כדאי לכם וכמה אתם רוצים, אחרי זה צריך להגיע אלינו לסין, אנחנו ניקח אתכם למפעלים / שווקים שבהם כדאי לקנות את מה שאתם צריכים, נעזור לכם לבחור ספק אמין ומקצועי, להתמקח איתו ולסגור את ההזמנה. אחר כך אתם חוזרים הביתה ואנחנו ממשיכים להיות בקשר שוטף עם הספק עד שההזמנה שלכם מוכנה. כאשר ההזמנה מוכנה נבדוק היטב שמה שקיבלנו זה מה שהזמנתם בדיוק, ואז נדאג לשלוח לכם את הסחורה לישראל.

לא. זה פשוט לא כדאי לכם. עם כל עלויות השילוח והיבוא זה כבר יהיה מחיר כמעט כמו בארץ. כדאי לקנות בסין כשרוצים לקנות כמויות גדולות.

מייצר ועובד כבר בסין? מעולה! נשמח לשפר לך את השירות,לגרום לך לביטחון מלא בעבודה בסין אל מול כל הגורמים, לחסוך לך עמלות מיותרות ולהוזיל לך עלויות.

כלל אצבע זה חודש ליצור וחודש בים ובדרך עד שמגיע אליך למחסן. לפעמים מזמינים מוצרים שמוכניםכבר במחסן ואז התהליך מתקצר משמעותית. ניתן גם לשלוח חלק מהמוצרים באויר ואז הזמן בדרך מתקצר לשבוע.

מומלץ מאוד שכן, אבל יש מוצרים שזה לא חובה.,תלוי במוצר.
אם אתה רוצה להביא קולקציית בגדים, אז כדאי מאוד כי לא ניתן להעביר אפילו טיפה מהמבחר דרך תמונות, אבל אם אתה צריך כסאות למסעדה או שאתה משפץ משרד נוכל לשלוח לך קטלוגים שתוכל לבחור דרכם.

התקשורת שלך מתבצעת ע"י אימייל,טלפון,וויצאט אל מול הנציגה האישית שלך בחברתנו, אשר דואגת לכל פרט ודרישה מצידך אל מול הספקים הסיניים ומלווה אותך בכל התהליך.

בלי לדעת מה אתם רוצים לקנות או לייצר לא נוכל לעזור.
במידת הצורך, נוכל  לחתום על הסכם סודיות ( NDA ) כדי להסיר את החששות שלכם.

זה מאוד תלוי מה אתם רוצים לקנות והאם אתם מגיעים לסין או לא.
אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר לפגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וקבלת הצעת מחיר.

התפקיד שלנו הוא לוודא את זה. עם עשרות שנות הנסיון שלנו בייצור אנחנו נדאג שהייצור עבורכם מתבצע אצל ספקים מתאימים ונוודא שהם מיייצרים בדיוק מה שהזמנת. יחד עם זאת, אנחנו בסין ולפעמים יש סטיות מההזמנה. ה99% מהמקרים אנחנו נעלה על זה וביחד נחליט איך להתמודד עם הספק.

אם הסחורה לא מתאימה כי שינית את דעתך ופתאום לא בא לך על ספה סגולה, אז אין מה לעשות, אבל אם המוצר לא תואם להזמנה, צור איתנו קשר מיידי ונטפל בכך.

השירות שלנו הוא עד מרגע שילוח ויציאת הסחורה מסין, אנחנו לא עוסקים בשחרור הסחורה במכס בישראל,אך נוכל להמליץ לכם על מספר עמילי מכס מובילים בישראל שאנחנו עובדים איתם.
 בזכות מספר הלקוחות הרב שאנחנו מפנים אליהם, אתם נהנים ממחיר תחרותי במיוחד ויחד עם עמיל המכס תשחררו את הסחורה. ניתן גם כמובן לעבוד העמיל מכס שלכם.

בסין יש פתגם מאוד נפוץ שאומר בעברית כמה שילמת – ככה קיבלת. בהזמנת ייצור כמויות קטנות אנחנו לא ממליצים להתמקח חזק מידי, כי הספק יגיד לכם כן וישנה דברים שלא תוכלו לראות והמוצר עלול להיות פחות איכותי. אם קונים ולוקחים את המוצר מייד, רצוי בהחלט להתמקח. בכל מקרה את הכל בסבר פנים יפות ובחיוך וכדאי מאוד להקשיב להמלצות של הנציגה הצמודה שלך.

תמונה שאלות נפוצות

פגישת ייעוץ חינם!

אנו מאמינים ביחס אישי,קשובים לצרכי לקוחותינו ומזמינים אתכם לקבל מידע וייעוץ ראשוני ללא עלות