ניהול ייצור בסין - ניהול בקרת איכות בסין

חברת 26 טריידינג מרכזת תחת קורת גג אחת את כלל הפתרונות והשירותים הנחוצים לפעילות עסקית מוצלחת בסין, כחלק משירותים ופתרונות אילו, אנו מתמחים בניהול ייצור בסין וכן בניהול בקרת איכות בסין.

תהליך הייצור הינו חלק משמעותי בשרשרת ההצלחה אשר יניב את המוצר הסופי. בתהליך זה נדרש להיות עם היד על הדופק ובתקשורת רציפה בכל שלב אל מול היצרן, להציג ולוודא כל נתון במוצר, נהלי יצור, דוגמאות, אריזה, מיתוג, אישורים נדרשים, תשלומים, לוחות זמנים וכו' – במילים אחרות: ניהול ייצור בסין.
לאחר ניסיון ניהול ייצור בסין של אלפי מוצרים מגוונים עבור לקוחותינו, אנו יודעים וערוכים לנהל את היצור עבורך בצורה המוצלחת ביותר, תוך אכיפת כלל דרישותיך אל מול היצרן.

בהמשך לתהליך הייצור ובניגוד לתרבות המקומית, אנו יודעים ומבינים את החשיבות הגדולה בכל פרט קטן. לחברתנו צוות מקומי וישראלי מנוסה ומקצועי, אשר פועל עבורך בנאמנות ומבין את דרישותיך לצורך ניהול בקרת איכות בסין.
במסגרת ניהול בקרת איכות בסין אנו בודקים את תקינות ואיכות המוצר במהלך הייצור,לאחר הייצור, ולפני התשלומים והשילוח הסופי, ומוודאים כי המוצר הסופי תואם את ההזמנה בהתאם לאישורך ושביעות רצונך.

לוגיסטיקה אחסנה ושילוח
ניהול ייצור ובקרת איכות
איתור ספקים ומוצרים
ייצוג וליווי אישי בסין
פגישת היכרות ותיאום

פגישת ייעוץ חינם!

אנו מאמינים ביחס אישי,קשובים לצרכי לקוחותינו ומזמינים אתכם לקבל מידע וייעוץ ראשוני ללא עלות