למה כדאי לעבוד עם סוכן ישראלי בסין?

כולם יודעים שבייצור ובייבוא מסין יש סיכונים גדולים שיכולים לפגוע בכל עסק בצורה רצינית ביותר.
הסיכון הבסיסי והנדיר ביותר – הספק יעלם עם הכסף. סיכונים נפוצים אחרים הם קבלת מוצר לא תואם להזמנה, קבלת מוצר באיכות לא מספקת, איחורים בזמני האספקה, הוצאות לא צפויות ועוד.
עבודה עם סוכן ישראלי רציני ומנוסה בסין מצמצמת משמעותית עד כמעט לאפס את הסיכונים הללו.
סוכן מיומן ומנוסה מחזיק בקשרי עבודה עם מאות ואלפי ספקים במגוון תחומים שאיתם הוא עובד ומשתף פעולה באופן קבוע ולכן הסיכון להעלמות הספק עם הכסף פוחתת כמעט לחלוטין.
סוכן מיומן ומנוסה ידע להבין מה בדיוק הלקוח רוצה וצריך ( ובמקרים רבים אף לעזור ללקוח להבין מה יותר מתאים לו ) ולהעביר את המסר והמידע והמפרטים לספקים השונים ככה שתימנע לחלוטין אפשרות ה"אי הבנה" והקצרים בתקשורת עם הספק.
סוכן מיומן ומנוסה יודע איך לפקח על הייצור כבר בשלב הזמנחת חומרי הגלם, עיבודם והתאמתם לרמה הנדרשת וכן הרכבה, גימור ואריזה באיכות הטובה ביותר. מיותר לציין כי הקרבה של הסוכן וצוותו אל הספקים, והיכולת לבקר במפעל בזמן הייצור והאריזה מונעת אף היא בעיות בייצור ושומרת על רמת איכות גבוהה.
סוכן מיומן ומנוסה יודע איך לנהל את תהליך הייצור מול הספקים הסינים ואיך לוודא שכל תהליך מתרחש בזמן הנכון  כדי שההזמנות יצאו בזמן.וכן סוכן מיומן ומנוסה ידע לתמחר עבור הלקוח מראש איזה הוצאות צפויות לו, החל מעלויות הייצור, הלוגיסטיקה, השילוח ואף השחרור בארץ היעד. סוכן רציני עובד בשת"פ צמוד עם עמילי ומסווגי מכס וידע להזהיר את הלקוח מראש מה יוכל להשתחרר בקלות ומה עלול להידרש לתקנים ובדיקות.
סוכן מיומן ומנוסה יוכל לאפשר ללקוח להנות מכוח הקניה שלו ולהוזיל עבור הלקוח את מחירי ההובלה לארץ היעד.

אתם כבר קונים בסין? מרגישים שיש איך לשפר את התהליך אבל לא בטוחים איך?
אתם עומדים בפני הייבוא המסחרי הראשון? חוששים?
חפשו סוכן מיומן ומנוסה שיוכל לעזור לכם להתמקד במכירות ולהוריד מעליכם את "כאב הראש" של הייצור.

לשאלות ופרטים נוספים, נשמח לעמוד לשרותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *