בדיקת בקרת איכות ומשלוח מסין

בדיקת בקרת איכות ומשלוח מסין

אם גם אתם הגעתם לשלב בדיקת בקרת האיכות והמשלוח מסין, אפשר לברך אתכם בברכות חמות. מדובר על השלב הסופי, רגע לפני שהסחורה עושה דרכה לישראל. עסקים קטנים וגדולים מישראל, כמו גם במדינות אחרות בעולם, בוחרים לעבוד אל מול סין ולייבא ממנה סחורה שונה ומגוונת. גם אתם, אם תהפכו לרגע ספל, נר או מסגרת לתמונה, תגלו ככל הנראה את הכיתוב הבא: Made in China.

העבודה אל מול הסינים כדאית לעסקים מכמה סיבות: מוסר העבודה וההתמדה של הסינים, אפשרויות הייצור הרבות וגישת ה- can do, וכמובן – המחירים הנוחים שלא באמת משאירים מקום להתלבטות. לא משנה כלל עד כמה אתם בוטחים בספקים מולם אתם עובדים (גם אם כבר עבדתם איתם בעבר) – יש לבצע בדיקת בקרת איכות!

חשוב לבצע בדיקת איכות למוצרים שעתידים לעשות דרכם לישראל. מדוע?

  • בדיקה כי המוצרים אכן עומדים בתקן הנדרש.
  • תיאום ציפיות: עד כמה המוצר חופף לדרישתכם?
  • אחידות המוצרים – האם כולם מיוצרים באותו צבע/צורה/רמות גימור.
  • ניסיון לאתר מוצרים סוג ב' ולמנוע שליחתם לארץ.

מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר, בכל מחיר

גם אתם וגם היצרנים הסינים חולקים את אותה המטרה: להרוויח כמה שיותר. לכן, אתם רוצים לרכוש כמה שיותר בזול, ואילו היצרן הסיני רוצה למכור בכמה שיותר. העובדה כי אתם רוכשים מוצרים בזול מהיצרנים הסינים, לא אומרת כי המחיר הנוח צריך לבוא על חשבון האיכות. בדיקת האיכות שמה את הדגש על איכות הייצור, על העמידה בזמנים (בהתאם למה שסוכם אתכם) ועל שימוש בחומרים שהוגדרו בראשית התהליך.

חשוב להבין כי בדיקת האיכות היא אינדיבידואלית, ומותאמת ברמה האישית למה שאתם מגדירים. כלומר, לא מדובר על בדיקה אוטומטית, אלא על בדיקה המבוססת על דגשים הניתנים מכם. בהתאם, הצוות המקצועי שלנו יעניק תשומת לב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד – הכל במטרה להבטיח כי תהליך הייצור מתבצע כשורה ובהתאם לקווים המנחים הניתנים על ידכם.

כשמדברים על בקרת האיכות והשילוח, מדברים על כמה נקודות עיקריות:

  • בקרה על תהליך הייצור בשלמותו – מתחילתו ועד סופו.
  • בדיקות מדגמיות לאחר סיום תהליך הייצור.
  • בדיקת סופית לפני המשלוח: האם הכמות חופפת להזמנה שלכם ואיכות המוצר.

"באיזה שלב מתבצעת בדיקת המשלוח?"

שימו לב: הבדיקה אינה מתבצעת רגע לפני שהמשלוח עושה דרכו לארץ. בדיקת המשלוח ובקרת האיכות מתבצעות בצמוד לתהליך הייצור. כך, במידה וישנה כשלים בתהליך עצמו, ניתן לאתר אותם בשלב מוקדם, לתת הערות ליצרנים ורק לאחר מכן להמשיך בעבודה על הזמנתכם.

"לא צריך את הבדיקה הזאת, אני סומך עליהם בעיניים עצומות"

האמון שנותנים ביצרנים הסינים בהחלט חשוב, אך חשוב עוד יותר להבטיח את בדיקת האיכות והמשלוח. רק בדיקת איכות קפדנית, יסודית ומעמיקה, יכולה להבטיח כי התוצרים שיגיעו מסין לישראל, יעלו חיוך על פניכם. תהליך הייצור הוא תהליך שלאורכו אתם מלאים בציפייה, ובכדי שהציפיות שלכם אכן יתממשו, יש לבצע את הבדיקות המקדימות הנדרשות.

הבחירה לעבוד עם חברה ישראל שמלווה אתכם, היא הבחירה ללכת על הטוב ביותר. חברתנו רשומה בהונג-קונג משנת 2012 ובעלת שני משרדים בסין עם עובדים ואנשי צוות בעלי ניסיון רב המכירים את כל תהליך הסחר בסין. אנו בחברת 26 טריידינג מתחייבים לטפל בכל בעיה ולנהל את תהליך בקרת איכות בצורה הטובה והמקצועית ביותר. תוכלו ליצור איתנו קשר דרך האתר, בטלפון 052-5305000 וברשתות החברתיות השונות. זכרו, בזמן שאתם מנהלים את העסקים שלכם בארץ, הפעילות העסקים שלכם שולחת זרועות גם לסין עם בדיקה קפדנית של תהליכי הייצור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *