איתור מפעלים בסין

רוצים לייעל את העסק שלכם ולהוזיל את עלויות הייצור בעשרות אחוזים? כבעלי עסקים כולנו רוצים לקדם את העסק שלנו, לוודא שאנחנו עושים הכל כדי לצמוח, להתפתח וכמובן גם להרוויח כמה שיותר, שכן אנו משקיעים את כל כולנו, את כל הזמן שלנו בניהול שוטף של כל התהליך הזה המכונה עסק. 

בעשור האחרון חל שינוי אדיר בכל מה שקשור לתהליכי ייצור ושילוח לישראל. אנשי עסקים, סוחרים ויבואנים רבים בישראל כבר הבינו עד כמה משתלם לייצר בסין אשר הפכה למדינה המובילה בעולם בתחום ייצור מוצרים וסחורות מכל התחומים והסוגים. בסין ניתן לייצר הכל. החל מרהיטים ומוצרים לבית או לגינה, דרך מוצרי טקסטיל וביגוד, אביזרים משלימים, גאדג‘טים ועד מוצרי אלקטרוניקה. 

חברת 26 טריידינג מתמחה באיתור מפעלים בסין, ניהול ייצור ובקרת איכות בתהליך הייצור של המוצרים שלכם בסין, אחסנה, לוגיסטיקה ושילוח מסין ובנוסף ייצוג וליווי אישי בסין. 

למה לא לנסות לאתר ספקים לבד?

אחת הבעיות המוכרות בתחום סחר מול סין היא שמפעלים רבים לא נחשבים לאמינים ולא מייצרים את המוצרים לפי הדרישה המחמירה של הקהל הישראלי. לשם כך כדאי להיעזר בחברה ישראלית המתמחה באיתור מפעלים בסין וכך לחסוך לעצמכם הרבה עוגמת נפש, טעויות בתהליך הייצור, כאבי ראש וכמובן בחיסכון הכלכלי. 

איתור מפעלם בסין – איך זה עובד בשטח?

לא רק שיש לנו את הקשרים הנדרשים במטרה לאתר את המפעל הנכון בהתאם לצרכים שלכם, אלא אנו נמצאים בקשר מתמיד עם חברות שילוח מובילות ומקצועיות המבצעות שילוח בינלאומי. התהליך כולל בין השאר בדיקה מסודרת בה נבחן תהליך הייצור ורמת המורכבות שלו. חשוב לבדוק האם ניתן לייצר את המוצר דרך מפעל אחד או יש לשלב כמה מפעלים. בנוסף, יש צורך לוודא האם יש צורך בתקנים מיוחדים וספציפיים, מה כמות ההזמנה הראשונית של המוצר, האם יש צורך בתבניות ועוד. רק אחרי שנעשית בדיקה מקצועית לגבי כל מה שקשור לתהליך הייצור של המוצר, ניתן יהיה להתקדם ולאתר את המפעל או המפעלים המתאימים. 

לסיכום, אמנם תהליך הייצור בסין מאפשר לאנשי העסקים בישראל לחסוך כסף רב אבל חשוב לבחור במפעל מקצועי התואם באופן ישיר את הצרכים והמטרות שלנו. 

לספק ישראלי יש את הקשרים הדרושים בסין, צוות מקומי שחי ונושם את המקום, מנהל את תהליכי העבודה וההזמנות באופן מסודר ומאורגן מסין מה שבעצם מאפשר לקבל את המוצרים בדיוק כמצופה. חברתנו רשומה בהונג-קונג משנת 2012 ובעלת שני משרדים בסין עם עובדים ואנשי צוות בעלי ניסיון רב המכירים את כל תהליך הסחר בסין. אנו מתחייבים לטפל בכל בעיה ולנהל את תהליך ההזמנה בצורה הטובה והמקצועית ביותר, לפקח על שלבי הייצור, האריזה והשילוח לארץ. תוכלו ליצור איתנו קשר דרך האתר, בטלפון 052-5305000 וברשתות החברתיות השונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *