הזמנות מסין – איך מתנהל התהליך?

הזמנות מסין – איך מתנהל התהליך?

הזמנות מסין יכולות להיות של מוצרים קיימים, אך גם ניתן לפתח ולייצר מוצרים במיוחד עבורכם. הרגע בו תבצעו את ההזמנה אל מול היצרן, הוא אחד הרגעים המרגשים ביותר, המסמלים את התקדמותכם בתהליך הייבוא מסין. על מנת שגם אתם תוכלו להיות שבעי רצון מהתהליך בשלמותו, מומלץ לחבור אל חברה המציעה מניפת שירותים נרחבת להתנהלות עסקית בסין.

26 טריידינג הינה חברה ישראלית שמלווה אתכם בתהליך ועושה אתכם את הדרך יד ביד. מדובר על ליווי מלא המתחיל באיתור הצורך שלכם ומסתיים בבדיקת איכות שאנחנו עושים למוצרים שעתידים לצאת לישראל.

עבודה עם ספקים אמינים ומקצועיים – עד כמה היא חשובה?

כשמדברים על הזמנות מסין, מדברים על עולם כמעט בלתי נגמר של אפשרויות. המוטיבציה שלכם לייבא מסין ולהזמין ממנה היא כמובן רווח, ולכן חשוב להבין: מה שמשפיע במידה רבה על פוטנציאל הרווחים שלכם, הוא איכות המוצר והעלויות שלו. לכן, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לעבוד עם ספקים ויצרנים אמינים שיוכלו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. קווים לדמותם של הספקים מסין האמינים:

  • אמינות ושקיפות לאורך כל שלבי התהליך.
  • עמידה בלוח הזמנים (רק דמיינו לעצמכם מצב בו הייצור בסין מתעכב בחצי שנה בזמן שאתם כבר מפרסמים את המוצר).
  • ניסיון: ככל שהספקים מנוסים יותר, כך הם מיומנים יותר בשלבי העבודה.
  • מחירים הוגנים: ספקים טובים שעובדים בהיקפים גדולים, גם יכולים להציע מחירים טובים המובילים לחיסכון משמעותי.

"תמצאו לי יצרן זול, כל השאר ממש לא חשוב לי"

למרות שמחירי הייצור בהחלט חשובים, יש לבסס את הבחירה ביצרן על בסיס פרמטרים נוספים. כידוע, לא אחת הזול מתגלה דווקא כיקר, מה שאומר שהבדיקות המקדימות צריכות לכלול גם את הדברים הבאים:

  • ניסיון היצרן בייצור הרלוונטי לכם: האם היצרן אכן יכול לספק את המוצר הנדרש על ידכם, או שהוא מנסה לצבור ניסיון על חשבונכם
  • המצב הכלכלי של החברה: אחת הבדיקות שחשוב לעשות היא באשר למוניטין היצרן והיכולות הפיננסיות שלו. היו מקרים מעולם בהם עסקים חברו אל יצרנים ומפעלים, שלבסוף לא יכלו לסיים את הזמנתם. כספם? לא תמיד חזר אליהם.
  • זמינות היצרן: למרות שכל מפעל עובד עם עוד לקוחות, חשוב שאתם תקבלו את התחושה כאילו ואתם הלקוח היחיד. יש לבדוק את זמינות היצרן ובהתאם להבין מהי מידת הרלוונטיות אליכם.

כשיש מי שמנהל בעבורכם את המשא ומתן

עבודה עצמאית שלכם אל מול השוק הסיני יכולה להיות מעט מורכבת. הסיבות:

  • ראשית, פער השפה: לא כל הסינים דוברים אנגלית כך שקשה להתנהל מולם.
  • פערי תרבות: יש להכיר את המנטליות הסינית ואת התרבות המקומית על מנת לבסס אינטראקציה מכבדת.
  • סין גדולה ואיתור מפעלים, ספקים ויצרנים בצורה עצמאית, עתיד לגזול לכם המון זמן.

אנחנו ב26 טריידינג מתמחים בליווי אישי מסין, מנהלים בעבורכם את המשא ומתן. ההתנהלות הכלכלית אל מול היצרנים אינה באחריותכם, אלא שאנו דואגים לשמור על האינטרסים שלכם ולקדם עסקאות המטיבות עמכם. הכל מתנהל בשיתוף פעולה מולכם תוך התחשבות מלאה בתקציבים ובתנאי הסף שהגדרתם. למרות שהתמקחות על מחירים נתפשת לעתים כמאד לא מנומסת, דווקא בשוק הסיני יש מקום להתמקח – כל עוד מדובר על כמויות ייצור גדולות המספקות גם רווח נאה ליצרנים. יש לנו ותק מסחרי של עשרים שנה בסין ויצרנו מערכת קשרים עמוקה וטובה עם מפעלים וספקים בתחומי ייצור שונים בסין. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר, בטלפון או ברשתות החברתיות ונשמח לתת לכם מענה מלא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *